Služby

Pokud si nevíte rady s tím, jak má váš nábytek vypadat, žádný problém. 

Nabízené služby: ocenění, výroba, doprava, montáž, opravy, servis, garance, prodej doplňků
a kuchyňských desek, zprostředkování prodeje elektrospotřebičů.

Soliter pro Vás připraví kompletní vybavení domu či bytu na klíč - od kuchyně, přes jídelnu, obývací pokoj až po úložné prostory, dětské pokoje a ložnice. Kvalitní materiály a zkušenosti našich architektů jsou zárukou, že se ve Vašem domě či bytě budete cítit opravdu příjemně. Navrhneme ale také vybavení podle Vašeho nákresu či zadání. Podstatnou předností našich výrobků je špičkové zpracování, jednoduchá údržba a díky použitým materiálům také dlouhá životnost.

Uvědomujeme si, že kancelářské prostory reprezentují každou firmu. Jsou však také místem, které musí vytvářet příjemné pracovní prostředí pro zaměstnance. Náš kancelářský nábytek splňuje oba tyto základní požadavky, ale máme také něco navíc. Jme schopni navrhnout kancelářský nábytek odpovídající nejnovějším trendům v této oblasti nejen z hlediska designu, ale také účelnosti využití prostoru.

Stále více se naše výrobky objevují v atypických provedeních pro využití v neobvyklých oblastech. Nacházejí uplatnění v ordinacích lékařů mnoha oborů a nábytek pro uplatnění ve výrobě. To je však jen krátký výčet toho, co jsme pro Vás schopni navrhnout a vyrobit.

Vaše zahrada je místem, kde trávíte především v letních měsících mnoho času, exteriér firemního areálu je zase tím, co dělá první dojem na Vaše potenciální zákazníky. Dejte si na těchto prostorách opravdu záležet. Soliter pro Vás připravil velké množství atypických plotů, obložení bazénů, rohoží a mnoho dalších zajímavých produktů.